Hõbeda käibemaksu reeglid

Hõbeda käibemaksu reeglidVAT-free silver

Enamikes Euroopa riikides maksustatakse seadusliku maksuvahendina kasutatav hõbe käibemaksuga. Eestist ostetud seadusliku maksuvahendina kasutatavaid hõbemünte nagu Ameerika Eagle, Kanada Maple Leaf ja Austria Philharmoniker ei maksustata käibemaksuga. Kui te soovite investeerida hõbedasse ning elate Euroopa Liidus pakub Liberty Silver Estonia teile võimalust osta hõbedat hindade eest, mis on Euroopas ühed madalamatest. 

Lisaks Eestile on veel vaid mõned Euroopa jurisdiktsioonid, mis ei maksusta hõbemünte käibemaksuga. Üks neist on Norra. Samas ei ole võimalik eksportida hõbemünte Norrast Euroopa Liitu käibemaksu tasumata.

Käibemaksust vabastatud hõbemündid

Liberty Silver Estonia toimetab Eestis kõik hõbemündid käibemaksuvabalt kohale. 

Kui Liberty Silver Estonia toimetaks hõbemündid kohale ise, oleks Liberty Silver Estonia seotud Euroopa Ühenduse direktiivi 2006/112/EÜ artiklis 34 sätestatuga ja selles määratud kvootidega, mis piiravad käibemaksuga maksustamisele kuuluvate kaupade rahvusvahelist müüki. Seda direktiivi kohaldatakse vaid juhul kui toimetame kauba meie klientidele kohale. Sellest tulenevalt ei kohaldata kvoote kui klient tuleb kaubale isiklikult järele või ostja palkab kulleriteenust pakkuva ettevõtte enda nimel tooted peale võtma ja kohale toimetama.

Käibemaksuvabad hõbemündid vs hõbedast ümarplaadid

Ainult hõbemünte loetaks seaduslikuks maksevahendiks, mis on käibemaksust vabastatud. Hõbemündid nagu Ameerika Eagle, Kanada Maple Leaf, Austraalia Lunar seeria, Austraalia Koaala, Austraalia  Kookaburra, Austria Philharmoniker, Fidži Taku, Kanada Wildlife seeria on kõik näited hõbemüntidest, mille saate osta käibemaksuvabalt ettevõttelt Liberty Silver Estonia. Hõbedast kandilised ja ümarplaadid ei ole käibemaksust vabastatud.

Kui te investeerite hõbedasse oleks kasulikum osta kõrgeima prooviga hõbemünte. Ameerika Eagle on kõige tunnustatum ja rohkem vermitud hõbemünt maailmas. Kanada Maple Leaf on teine kõige rohkem vermitud hõbemünt maailmas samas kui Austria Philharmoniker on Euroopa kõige rohkem vermitud hõbemünt.

Isegi kui te otsustate osta hõbekange võiksite mõelda ka käibemaksust vabastatud hõbemüntide ostmisele, kuigi neile võib rakenduda veidi kõrgem lisatasu, mis lisandub hetkehinnale enne käibemaksu arvestamist. Ettevõttelt Liberty Silver Estonia ostetud seadusliku maksuvahendina kasutatavad hõbemündid on märkimisväärselt odavamad kui ostetud hõbedast kandilised ja ümarplaadid koos käibemaksuga.

Teistest Euroopa riikidest ostetud hõbemündid

Kui te elate Euroopa Liidus on eelistatav osta hõbemündid Eestist kui teistest Euroopa riikidest. Populaarne on olnud osta madala käibemaksuga hõbemünte Saksamaalt või käibemaksuvabasid hõbemünte Norrast. Kui te investeerite hõbedasse tuleb sellel ka järel käia. Kui te ostate hõbemündid Norrast tuleb neid hoiustada Norras või importida nad Euroopa Liitu ja sellest tulenevalt tasuda impordikäibemaks. Kui te ostate hõbemündid Saksamaalt tuleb igal juhul tasuda käibemaks, kuigi see on madalam kui paljudes teistes riikides.

Te saate investeerida hõbedasse ostes hõbemündid ettevõttelt Liberty Silver Estonia olenemata oma elukohast. Kuigi ametlikult toimub kohaletoimetamine Eestis saate meie eelistatud koostööpartnerilt GBS Logistics või mõnelt teiselt veofirmalt tellida oma hõbemüntide kohaletoimetamise ükskõik kuhu maailmas.

Klikake siia, et tellida käibemaksust vabastatud hõbemündid ettevõttelt Liberty Silver Estonia

Valuuta

Ostukorv

Kaupa kokku €0.00
Vormistada tellimus

Börsihind

Võtke meiega ühendust