Saksamaalt ostetud hõbemündid

Saksamaalt ostetud hõbemündidBuy silver coins from Germany

Saksamaalt ostetud seadusliku maksuvahendina kasutatavad hõbemündid nagu Ameerika Eagle, Kanada Maple Leaf ja Austria Philharmoniker on maksustatud madalama käibemaksuga kui hõbemündid, mis on ostetud paljudest teistest Euroopa riikidest. Seega on seadusliku maksuvahendina kasutatavate hõbemüntide soetamine Saksamaalt olnud populaarne. Erinevalt Saksamaast ei rakendu Eestist ostetud hõbemüntidele käibemaks üldse.

Käibemaksust vabastatud hõbemündid ettevõttelt Liberty Silver Estonia

Te saate osta käibemaksuvaba hõbedat ettevõttelt Liberty Silver Estonia. Seega on odavam osta hõbemündid ettevõttelt Liberty Silver Estonia kui Saksamaalt. 

Ainult hõbemünte loetaks seaduslikuks maksevahendiks, mis on käibemaksust vabastatud. Hõbemündid nagu Ameerika Eagle, Kanada Maple Leaf, Austraalia Lunar seeria, Austraalia Koaala, Austraalia  Kookaburra, Austria Philharmoniker, Fidži Taku, Kanada Wildlife seeria on kõik näited hõbemüntidest, mille saate osta käibemaksuvabalt ettevõttelt Liberty Silver Estonia. Hõbedast kandilised ja ümarplaadid ei ole käibemaksust vabastatud.

Investeeri hõbedasse

Kui te investeerite hõbedasse on rida asjaolusid, millega tuleb arvestada. Esiteks, tuleb hõbe füüsiliselt vastu võtta. Paljud hõbeda õiguste omanduse lahenduste puhul nagu isikupäratud kontod, futuurid, turul kaubeldavad fondid ja investeerimisfondid, puudub see kogus hõbedat, mis võrduks inimeste poolt investeerituga. Isikupäratud derivatiivlahendused võivad kaubelda hõbeda tuletisväärtpaberitega või neil võib olla tagatiseks vaid murdosa füüsilist hõbedat.

Hõbedasse investeerides või sellega kaubeldes on oluline valida üldtuntud toode, mida saab lihtsalt identifitseerida ja millega saab lihtsalt kaubelda. Nii tunnustatud hõbekangid kui ka hõbemündid on heaks võimaluseks. Kas valida hõbekangid või hõbemündid on oluline küsimus. Üldjuhul soovitame pigem hõbemünte kui hõbekange, sest:

  • Hõbemünte saab osta Eestis käibemaksuvabalt.
  • Hõbemündid on sobilikumad juhul kui väärtmetallid võetakse rahana kasutusele.
  • Hõbemüntide väikestel ühikutel on kõrgem väärtus defitsiidi korral.
  • Hõbemünte saab müüa või tarvitada üksikult.
  • Ostu-ja müügihinna kursivahe on väiksem hõbemüntide kui kangide puhul.
  • Hõbemündid on kogu maailmas ühised ja on olemas toimiv järelturg.

Kust osta hõbedat?

Te peate veenduma, et saate hõbeda oma valdusesse võtta. Paljudes riikide nagu Saksamaa ja Norra võib juhtuda, et müüja ettevõte ei saa teie hõbedat teile koju saata, sest seda võidakse lugeda impordiks ning teil tuleks tasuda hõbeda impordikäibemaks. Kui te ostate hõbedat näiteks Saksamaalt või Norrast tuleb tihti hõbedat hoiustada kolmanda osapoole juures või peate sellele ise järele minema ilma kindlustuseta.

Kui te ostate hõbemündid ettevõttelt Liberty Silver Estonia saate meie eelistatud koostööpartnerilt GBS Logistics või mõnelt teiselt veofirmalt tellida oma hõbemüntide kohaletoimetamise koju täiskindlustusega.

Klikake siia, et tellida käibemaksust vabastatud hõbemündid ettevõttelt Liberty Silver Estonia

Valuuta

Ostukorv

Kaupa kokku €0.00
Vormistada tellimus

Börsihind

Kuld €49.22
Hõbe €0.50
Plaatina €23.36
Pallaadium €55.09

Võtke meiega ühendust