Korduma Kippuvad Küsimused - KKK

Kauba kohaletoimetamine

K: Kuidas kaup kohale toimetatakse?

V: Liberty Silver toimetab kauba kohale kliendi osutatud aadressile, kasutades kullerteenust. Kohaletoimetamise täieliku maksumuse koos kindlustusega saab klient teada enne tellimuse esitamist. Kõigil saadetistel on 100% kindlustus.

 

Ostmine Liberty Silver OÜ-st

K: Kuidas osta Libety Silver OÜ-st?

V: Järgi käesolevat ostujuhendit. Kokkuvõtvalt – asetage soovitud toode ostukorvi, minge kassasse, valige makse-  ja kohaletoimetamise viis, vormistage tellimus ja tasuge toodete eest.  Te saate jälgida tellimuse käiku alates tellimuse vormistamisest kuni kohaletoimetamiseni, kuna me saadame Teie e-mailile tellimuse kinnituse, makse kinnituse ning kinnituse kauba vedajale üleandmise kohta.

K: Kas ma pean omama kasutajakontot kodulehel, et midagi osta?

V: Ei, kauba tellimiseks ei pea omama kasutajakontot. Kui asetate soovitud kauba ostukorvi ja suundute kassasse sisse logimata, saate täita andmeväljad ostja kohta  Konto avamise eeliseks on ostuajaloo nägemine ja kiirema ülevaate saamine tellimuse täitmise kohta.

K: Ma ei ole rahul toote disaini või välimusega. Kas ma saan toote välja vahetada?

V:  Pange tähele, et me müüme hõbedakangidest valmistatud tooteid. Neil võib esineda kriimustusi ja täppe. Me ei asenda tavapärases seisukorras tooteid. 

K: Mis vahe on erievatel laoseisudel "On laos", "Teel lattu", "Tellimisel" ja "Ajutiselt otsas"?

V: Kui toode on märgitud kui "On laos", siis see on laos olemas ja läheb väljastamisele niipea, kui kauba eest on tasutud. Kui toode on märgitud kui  "Teel lattu", siis on toode tellitud Liberty Silver OÜ lattu ja jõuab sinna lähiajal. Kui toode on märgitud kui "Tellimisel", siis on toode saadaval, kuid meie tarnija ei ole meile seda veel saatnud. Võite esitada tellimusi toodetele, mis on märgitud "Teel lattu" või "Tellimisel". Kui toode on märgitud kui "Ajutiselt otsas", ei ole võimalik tellimust esitada.

K: Kas müüte tooteid, mida ei ole hetkel laos?

V: Jah, müüme kaupu, mis on tellitud meie lattu (märgitud “Teel lattu”) või saadaval meie tarnija juures (märgitud “Tellimisel”) Müüme vaid füüsiliselt olemasolevat kaupa.

K: Kuidas hoida ja ladustada ostetud tooteid?

V: Iga klient valib ise, kuidas hoida ja ladustada ostetud tooteid. Mõned kliendid hoiavad ostetud münte pangaseifis, teised kodustes tingimustes, jne.

K: Kas teil on minimaalne ja maksimaalne tellimuse summa?

V: Ei

K: Kas ma võin tellimuse tühistada?

V: Väärismetallide tellimused on siduvad ja tellimust tühistada ei saa. See on tingitud väärismetallide turu kõikumisest, mis on väljaspool meie kontrolli. 

 

Maksmine

K: Millal on vaja tellimuse eest tasuda?

V: Makse tuleb algatada hiljemalt tellimuse vormistamisele järgneval pangapäeval.  Kui vormistate tellimuse reedel, peab makse algatama hiljemalt esmaspäeval.

K: Tellisin kaupu, mille laoseisuks on märgitud “Teel lattu” või “Tellimisel”. Millal pean kaupade eest tasuma?

V: Makse tuleb algatada hiljemalt tellimuse vormistamisele järgneval pangapäeval.

K: Mis juhtub, kui tellitud toodete hind muutub enne kauba kohaletoimetamist?

V: Lõplik hind määratakse tellimuse vormistamise hetkel. Hiljem lisatasu ei küsita.

K: Mis juhtub kui ma tellimuse eest ei tasu?

V: Liberty Silver esitab arve tellimusega seotud halduskulude ja turu olukorrast tekkinud kahjude katteks.

 

Liberty Silver OÜ-st

K: Miks te müüte hõbemünte Eestis rahvusvahelistele klientidele?

V: Seaduslike maksevahenditena käibel olevad hõbemündid ei ole Eestis käibemaksuga/müügimaksuga maksustatud, mistõttu on münte kasulik Eestist osta.

K: Kes on Liberty Silver OÜ taga?

V: Ettevõte põhineb erakapitalil. Suurim osanik on Liberty Holding OÜ. Liberty Silver OÜ asutajad on varem tegutsenud väärismetallide müügiga tegelevates ettevõtetes, sealhulgas Swedish Liberty Silver AB-s ja Estonian Silvercash OÜ-s.

K: Kus asub Liberty Silver OÜ esindus?

V: Asume aadressil:

Liberty Silver OÜ
Rakvere 5a
41531 Jõhvi
Ida-Virumaa
Eesti

K: Kuidas saan kindel olla, et Liberty Silver täidab tellimuse?

V: Väärismetallide müügiga tegelevatel ettevõtetel, kus Liberty Silver OÜ osanikud on tegutsenud, on tuhandeid rahulolevaid kliente. Tehingu läbipaistvuse tagamiseks, on võimalik kliendil jälgida tellimuse täitmise kulgu.

K: Miks ma peaksin ostma Liberty Silver OÜst?

V: Ametlike maksevahenditena käibel olevad hõbemündid on Eestis käibemaksu/müügimaksuvabad. Seetõttu on hõbemüntide ostmine võrreldes teiste Euroopa riikidega Eestis odavam. Liberty Silver OÜ-l on väärismetallide valdkonnas suur kogemus. Ettevõtet juhivad inimesed, kellel on väärismetallidest  laialdased teadmised.

 

Küsimused kaupade kohta

K: Kuidas võin kindel olla, et tooted sisaldavad väärismetalle?

V: Liberty Silver vahendab ainult tuntud ja usaldusväärsete tarnijate ja tootjate tooteid. Tootja garanteerib toote ehtsuse, tooted on markeeritud, näha on ka kaal ja metalli puhtusaste. Liberty Silver garanteerib müüdavate toodete ehtsuse ja metalli puhtuse. Erinevaid teste kasutades on võimalik metalli puhtust kontrollida.

K: Kas ostetaval mündil on kaasas sertifikaat?

V: Müntidele on tootja poolt peale märgitud kaal, metalli puhtus, vermimiskoda ja väljastaja riik. Enamikul toodetest ei ole eraldi pabersertifikaati.

K: Mida tähendab mõõtühik “Troy unts”?

V: 1 Troy unts (oz) = 31,1 grammi

K: Mida tähendab "fine weight"?

V: “Fine weight” näitab väärismetalli kaalu mündis. Enamikes hõbemüntides on väärismetalli osakaal 99,9 % või 99,99 % kogukaalust.  

K: Miks on 1 oz kaaluva hõbemündi hind hõbeda turuhinnast kõrgem?

V: Liberty Silver OÜ müüb vaid ametlikult käibel olevaid hõbemünte, sest need on Eestis käibemaksuvabad. Riiklike rahapadade mündid on üldjuhul kallimad kui era rahapadade mündid.

K: Kas Liberty Silver OÜ-s müügil olevad mündid on ametlike maksevahenditena käibel olevad mündid?

V: Jah, kõik Liberty Silver OÜ-s müügil olevad mündid on ametlike maksevahenditena käibel olevad mündid.

 

Muud küsimused

K: Mida tähendab “bullion”?

V: Erinevalt tavamüntidest, mis on kasutusel nimiväärtuses, või kollektsioneeritavatest müntidest, on Bullion mündid või väärismetalli kangid mõeldud investeerimiseks.

K: Mida tähendab "spot price"?

V: “Spot price” on hetke turuväärtus.

K: Mida tähendab "premium-kulu"?

V: Väärismetallide hetke turuhind erineb jaehinnast.Jaehind ja lisa(premium)kulud moodustavad turuhinna. 

Valuuta

Ostukorv

Kaupa kokku €0.00
Vormistada tellimus

Börsihind

Võtke meiega ühendust