Liberty Silver OÜ koostööprogramm

Kas soovite võtta osa hõbemüntide käibemaksuvabast internetimüügist? 

Põhipunktid

- Teenite Teie soovitusel leitud klientide pealt komisjonitasu
- Soovitada võite nii oma kodulehel kui ka internetis üldiselt
- Teenitud komisjonitasu kontojääki saate jälgida reaalajas iga päev ööpäevaringselt
- Komisjonitasu saab välja nõuda igal ajal 

Võimalused on suured, kuna Liberty Silver reklaamib oma tooteid väga vähestes Euroopa riikides, kus hõbeda müügile on kehtestatud käibemaks.

Liberty Silver OÜ-d võite reklaamida oma kodulehel linkide ja bänneritega ning ka mujal internetis, näiteks foorumites ja blogide kommentaarides.

Kui Te peate internetis blogi, Teil on oma veebisait, foorum, uudistelehekülg vms, lülitame Teie veebilehe oma koostöösüsteemi. Teie veebilehele paigutatud libertysilver.ee-le suunav link ei pea sisaldama mingisugust jälgimistarkvara, kuna meie süsteem teeb ise kindlaks, et klient on meie kodulehele tulnud just Teie veebilehe või blogi kaudu.

Kui Te reklaamite Liberty Silverit, postitades linke veebilehekülgedele, mis ei kuulu Teile (nt foorumitesse ja blogidesse), saadame Teile jälgimistarkvaraga varustatud lingi, mille abil saame kindlaks teha, et soovitaja olite just Teie. Loomulikult võite rakendada ka mõlemat meetodit, reklaamides Liberty Silverit nii oma kodulehekülgedel kui ka internetis üldiselt.

Komisjonitasu suurust saate jälgida reaalajas koostööprogrammi leheküljel ja teenitud komisjonitasu saate igal ajal välja nõuda. 

Usume, et meie koostöösüsteem on kõige arenenum maailmas. Moodne koostöösüsteem on nii lihtne, et selle kasutamisel ei ole võimalik eksida. Teenimisvõimalused on üüratud!

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel: support@libertysilver.ee .

Valuuta

Ostukorv

Kaupa kokku €0.00
Vormistada tellimus

Börsihind

Võtke meiega ühendust